Hakkımızda

Hakkımızda

Deneyimli çekirdek kadrosuna genç, dinamik ve gelecek vadeden profesyonel ekip

MT Mühendislik, Mekanik Tesisat Mühendisliği ve Mekanik Maahhüt alanlarında başta inşaat ve otomotiv olmak üzere tekstil, gıda, makine, enerji vb. sektörlere Proje -Taahhüt konularında hizmet vermek amaçlı 2012 yılında Bursa'da kurulmuştur.

MT Mühendislik, deneyimli çekirdek kadrosuna genç, dinamik ve gelecek vadeden arkadaşların da katılımıyla güçlü bir personel profili yakalayarak bilgisini ve ilgi alanlarını sürekli güncellemeye ve bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarına hem kaliteli hem de hızlı ve ekonomik yöntemler ile cevap vermeyi amaçlayan bir firmadır.

Firmamızın Uzgörüsü (Vizyonu), faaliyet gösterdiği bu sektörde ulusal ve evrensel değerler ışığında öncelikle güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle, başarısıyla ve de saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak ve bu süreçte beraber yol aldığı nitelikli insanlar ile birlikte ilk olarak içinde bulunduğu toplumun, bölgenin ve ülkemizin gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır.

Temelini insandan alan firmamızın Özgörevi (Misyonu) bilim ve insan odaklı çalışma anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek uluslararası standartlara ve kurumsal prensiplere uygun olarak müşterilerimize istenen hizmet ve ürünler sunmaktır.

Neden MT Mühendislik ?

Hızlı Sonuç

Projenizi zamanında teslim etmek için çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Desteği

Her zaman ve her durumda müşterilerimizin yanındayız.

Uzman Kadro

Hem profesyonel hem de genç kadrosuyla daime gelişmekte

Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.